+421 911 565 212

Kariéra s Fyziobet

V rámci tohto rozširovania hľadáme skúsených a motivovaných odborníkov na pozíciu Ortopéd, ktorý nám pomôže naplniť našu víziu poskytovania komplexnej zdravotnej starostlivosti.

Náplň práce a naše požiadavky nájdete v tomto článku nižšie:

Ortopéd

Náplň práce:

Diagnostika a liečba: Vykonávať diagnostiku a liečbu ortopedických problémov u pacientov.
Rehabilitácia: Navrhovať a dohliadať na rehabilitačné plány pre pacientov po úrazoch alebo operáciách.
Poradenstvo: Poskytovať odborné poradenstvo pacientom o prevencii a liečbe ortopedických problémov.
Spolupráca s tímom: Spolupracovať s fyzioterapeutmi a ostatnými zdravotníckymi pracovníkmi na komplexnej starostlivosti o pacientov.

Požiadavky:

Vzdelanie: Ukončené vysokoškolské vzdelanie v odbore ortopédia.
Certifikáty: Platné licencie a certifikáty na výkon ortopedických činností.
Skúsenosti: Minimálne 3 roky praxe v odbore ortopédia.
Komunikačné zručnosti: Výborné komunikačné schopnosti a schopnosť pracovať s rôznymi typmi pacientov.
Osobnosť: Profesionálny prístup, empatia a schopnosť pracovať v tíme.

Ponúkame:

Atraktívne platové podmienky: Konkurenčný plat a možnosť bonusov.
Príjemné pracovné prostredie: Moderné priestory a kvalitné vybavenie.
Možnosť osobného rozvoja: Pravidelné školenia a možnosti ďalšieho vzdelávania.
Stabilné zamestnanie: Práca v stabilnej a rastúcej spoločnosti.

Logopéd

Diagnostika a terapia:
Vykonávať diagnostiku a terapiu rečových, jazykových, hlasových a komunikačných porúch u detí aj dospelých pacientov.
Poradenstvo:
Poskytovať odborné poradenstvo a konzultácie pre pacientov a ich rodiny, ako efektívne pracovať na zlepšení komunikačných schopností.
Rehabilitácia:
Navrhovať a realizovať individuálne terapeutické plány na zlepšenie rečových a komunikačných schopností u pacientov po úrazoch, operáciách alebo s vývojovými poruchami.
Spolupráca s tímom:
Spolupracovať s lekármi, fyzioterapeutmi a ďalšími odborníkmi na komplexnej starostlivosti o pacientov.
Monitorovanie pokroku:
Pravidelne hodnotiť pokrok pacientov a prispôsobovať terapiu na základe ich potrieb.

Požiadavky:

Vzdelanie: Ukončené vysokoškolské vzdelanie v odbore logopédia.
Certifikáty: Platné licencie a certifikáty na výkon logopedickej praxe.
Skúsenosti: Minimálne 2 roky praxe v odbore logopédia.
Komunikačné zručnosti: Schopnosť empaticky a trpezlivo pracovať s rôznymi vekovými skupinami a pacientmi s rôznymi komunikačnými poruchami.
Osobnosť: Proaktívny prístup, zodpovednosť a ochota neustále sa vzdelávať a pracovať v tíme.

Ponúkame:

Atraktívne platové podmienky: Konkurenčný plat a možnosť motivačných bonusov na základe výsledkov.
Príjemné pracovné prostredie: Moderné a priateľské pracovné podmienky, v ktorých si budete môcť plne sústrediť na terapiu.
Možnosť osobného rozvoja: Pravidelné školenia, workshopy a príležitosti pre kariérny rast.
Stabilné zamestnanie: Práca v renomovanej klinike s dlhodobou víziou rozvoja a spokojnými pacientmi.

Ako sa prihlásiť:

Ak máte záujem pridať sa k nášmu tímu, pošlite nám svoj životopis a motivačný list na e-mailovú adresu: fyziobetsocial@gmail.com. V predmete e-mailu uveďte “Fyzioterapeut – [Vaše meno]” alebo “Ortopéd – [Vaše meno]”.